Vždycky jsem si říkala, že každý by měl pečovat o svou práci a být také vděčný. Protože pokud člověk o sebe nepečuje, tak si myslím, že to bude dokonce i v práci takové, že ho to nebude bavit a tím pádem padá efektivita práce. Možná se to bude flákat. A věřte mi, že když se budete snažit, aby vaše práce byla vždycky opravdu kvalitní, tak to jenom potěší opravdu každého, protože například když se koukám v okolí, jak jsou někteří lidé úplně laxní ke své práci, tak je to veliká škoda. A potom si ti lidé stěžují, že vůbec není žádná práce nebo že dostávají málo peněz za práci. Ale co by člověk chtěl, kdyby ses své práci nevěnoval úplně na sto procent?

Efektivita přináší růže.

Já sice chápu, že to nejde se věnovat vždycky něčemu na sto procent. Vždycky se najde samozřejmě něco, co nejde udělat anebo co nejde splnit v určitém čase. Proto i já se ale snažím, abych svou práci ve firmě dělala opravdu pečlivě. Proto také očekávám, aby moje práce vždycky byla taková, abych se na to cítila a nemusela bych se za sebe stydět. Také vždycky jsem ráda, když mě můj zaměstnavatel pochválí. A pokud byste chtěli povýšit automatizaci skladu Schoellerallibert.com na vyšší úroveň, tak vůbec není problém. Já jsem totiž kdysi pracovala pro firmu Schoeller Allibert, která je naprosto perfektní a kde jsou různé novinky a také tam můžete povýšit automatizaci skladu.

Práci dělám pečlivě.

A to je pecka! Je to takové, že když chcete něco zlepšit anebo zjednodušit. A podle mého názoru je opravdu vždycky nejlepší, když se lidé snaží svou práci zjednodušit. Samozřejmě ne nějak ošulit anebo flákat, ale vždycky jenom zlepšit anebo zjednodušit. Protože efektivita práce je opravdu hodně důležitá pro všechny. Pokud chybí efektivita práce, tak jsou potom také zaměstnanci více unavení anebo je práce vůbec nebaví. A pokud člověka, tedy vlastně zaměstnance nebaví zaměstnání, tak je to potom veliká škoda. Tato firma se zabývá mimo jiné také hlavně různými nádržemi anebo kontejnery, které slouží pro další přepravu zboží. A povýšení automatizaci skladu se rovná tomu, že práce bude lepší a zaměstnanci výkonnější.

Close