Problémy s erekcí souvisí i se špatně nastaveným jídelníčkem


Ti z vás, co se již dovtípili, že Viagra na prodej Erectmax neřeší vaše problémy s erekcí, a že je třeba zaměřit se na prvotní příčinu, kterou bývá zpravidla stres, postoupili pomyslně řečeno do dalšího kola nepsané „cesty k sobě“. Být sebevědomým mužem znamená být dostatečně pravdivě informován o tom, proč k těmto zdravotním potížím dochází, a zároveň mít dostatek vůle s tím něco dělat. Vyhýbat se stresu a užívat adaptogenní bylinky, jako je Maca peruánská, je sice velmi účinný postup, ale přece jen vám ke štěstí ještě něco schází – úprava vašeho jídelníčku.

alkoholické nápoje

Alkohol a kouření – kdo chce zapracovat na sobě a stát se tím „správným chlapem“, nesmí podlehnout reklamním tlakům na propagaci alkoholu. Že vám škodí cigarety, je naprosto evidentní, ale alkohol má stále zelenou a zastavit jeho konzumaci je takřka nemožné. Přesto se musíte snažit jej výrazně omezit nebo ještě lépe se mu zcela vyhnout, chcete-li být zdrávi.

masitá strava

Maso – kdo konzumuje mnoho masa, podléhá stresu. A víte proč? V mase se nachází mnoho uvolněných stresových hormonů z důvodu násilné zvířecí smrti. Jen si představte sami sebe, jak by vám bylo, kdyby vás vedli na jatka, každé zvíře to cítí, zvířata nejsou hloupá. Výhodu má ten, kdo se masu vyhýbá nejen z etických důvodů, ale i proto, aby se zbytečně nezahlcoval stresovými hormony, když to nemá zapotřebí. Maso lze bez problémů nahradit luštěninami, a pokud nám nevěříte, mohou vás o síle a vitalitě přesvědčit i kulturisté – vegani.

Bílá mouka a rafinovaný cukr – rafinace mouky a cukru je „rafinovaný“ způsob, jak urychlit stárnutí, degradovat organismus a okrádat jej o živiny. V bílém pečivu a jídlech s cukrem téměř žádné živiny nejsou, jsou to prázdné kalorie a jsou to vlastně rafinovaní zloději, kteří vám způsobují s trochou nadsázky řečeno pomalou sebevraždu. Tyto jedy lze bez problémů nahradit ořechy a semínky, celozrnnými obilovinami včetně pečiva, ovocem, zeleninou a kvalitními sladidly (hnědým cukrem, melasou apod.)

Close