Zbavte se kazů


To že si neumíte správně vyčistit zuby neznamená, že nejste čistotní. Zubní hygiena je složitější a vyžaduje pečlivost a cvik. Zuby nás učí čistit už naši rodiče, a pokud se o zuby v pubertě přesném starat, protože máme lepší věci na práci, pravděpodobně si tím zaděláme na problémy se zuby do budoucna. Zuby máme jen dvoje – dětské a stálé. A pokud si zavlečeme kazy do stálých zubů, může to být bolestivé nejen po stránce fyzické, ale i finanční, protože zubné péče dnes něco stojí.

Proč se o zuby starat?
Pokud nechcete chodit se zažloutlými zuby, přičemž vám z nich půlka ještě vypadala, je potřeba navštěvovat nejenom dvakrát ročně zubní hygienu, ale i zubního lékaře. Ten vám zuby prohlédne a řekne vám, jestli mám v některých místech více plaku, který právě způsobuje zubní kazy. Zubní hygienistka i lékař vám ukážou jak si zuby správně čistit, a také vám doporučí čím si je máte čistit. Že vidíte nějaký kartáček v reklamě ještě neznamená, že je vhodný i pro vás.

zubní ošetření

Hledáte zubaře a zajímá vás, jestli má nějaká stomatologie v Praze volná místa? Naše klinika zatím nové pacienty přijímá, ale i naše kapacity se pomalu plní. Do naší ordinace proudí především ti, kteří dlouhodobě nemohou zubního lékaře sehnat. Nedostatek zubních lékařů je dlouhodobý problém v celé republice, takže pokud vás někdo přece jen vezme, važte si toho, a dělejte co vám lékař řekne. Je potřeba zuby čistit správně a pečlivě, protože jedině tak se vyhnete vzniku zubního kazu a vrtání či vytrhání zkažených zubů.

zubní nástroje

Na stav vašeho chrupu má vliv nejen správná hygiena, ale také vaše životospráva. Je potřeba omezit přeslazené nápoje, kouření a alkohol, protože právě tyto věci mají na stav zubů velký vliv. Pokud se o zuby budete starat, odměnou vám budou nejen hezké, ale především zdravé zuby. Další výhodu to má v tom, že nebudete muset platit neustále spousty peněz za ošetření.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Close