Chcete poznat, že se jí líbíte? Jaké signály žena vysílá, když se jí muž skutečně zamlouvá?

Muže považujeme za lovce, kteří si jsou jisti v kramflecích, když chtějí sbalit ženu a vědí, co dělají. Jenže i muži mohou být mnohdy v něčem nejistí. 

Chcete poznat, že se jí líbíte? Jaké signály žena vysílá, když se jí muž skutečně zamlouvá? 

Obvykle jsou to ženy, které se cítí nejistě, když jdou s mužem na první schůzku a hledají nejrůznější signály, aby vypozorovaly, že v namlouvání uspěly. Ale ani muži, naši lovci, si nejsou vždy jisti tím, že zabodovali. Pokud muž vezme dívku na první rande, také si chce být jistý tím, že dělá všechno správně, že se večer ubírá správným směrem a existuje hned několik přirozených a jasných signálů, jak to může poznat. Ženy totiž obvykle vysílají dost jasné signály, který se lze řídit. Jaké to jsou? 

všímejte si detailů

Oči prozradí mnohé 

Komunikaci verbální necháme stranou, ta totiž může být občas nic neříkající, člověk se často snaží být třeba jen zdvořilý a pomocí slov se tak ne vždy dá všechno dobře odhadnout. Neverbální komunikace ale může mnohdy říci mnohem více. Chcete vědět, zda se ženě, se kterou jste si vyšel ven, opravdu líbíte? Zkuste jí pohledět do očí. Oční kontakt mnohdy řekne úplně nejvíce, právě upřímný a nepřerušovaný oční kontakt je jedním z největších signálů, že jde všechno dobře. Zkuste navázat oční kontakt se ženou, a pokud jej ona bude opětovat a zahledí se vám do očí, nebude uhýbat, je to všechno na té správné cestě. Kromě očí ale často ženy hovoří i jinými částmi svého těla. 

Ženy a jejich hra s vlasy 

Ženy to často samy ani nevnímají, ale když jsou nervózní, začnou si hrát s vlasy. Ale pozor, to je dobré znamení. Kroucení vlasů ale může spíše naznačovat křeč, to se tedy obvykle ženě něco nelíbí, takže to úplně dobře není. Naopak letmé pohrávání s vlasy, pohazování nebo upravování účesu naznačuje, že je žena nervózní z toho, jak se asi líbí ona vám. Takže to je dobře, můžete si pak být jisti, že i jí záleží na tom, aby to všechno dopadlo dobře. 

muž a žena

No a za všechno pak mluví i pohyby a letmé dotyky. Tím si ženy muže tak trošku zkouší. Když totiž cítí přitažlivost, chtějí vědět, zda je vzájemná. Žena se tak může pokoušet svého protějšku nenápadně a letmo dotýkat. Pokud něco takového zaznamenáte, dejte jí najevo, že je to žádoucí. 

Pak už bude pravděpodobně ruka v rukávě a samo se to dál bude vyvíjet jen slibně. 

Close