Jací jsou muži

Muži byli vždycky velmi zajímavé stvoření. A já to ale nemyslím zle. Myslím to právě velmi dobře. Protože jenom si představte, Kdyby muži nebyli. Kdo by se potom o nás staral? A kdo by nám dával děti? Myslím si, že tohle je otázka sama o sobě. Já jsem totiž taková, že se dokážu velmi hodně přizpůsobit. A taky bych si nedokázala představit život, kdybych neměla muže. Já abych pravdu řekla, tak jsem technicky velmi nemotorná. Neumím skoro nic opravit a abych si opravila třeba žárovku, tak to tedy vůbec ne. A já takovéto věci vůbec neumím. A abych pravdu řekla, tak jsem velmi ráda, když mi muž pomůže. Já jsem totiž taková, že si raději nechám pomoct, než abych něco udělala sama a rozbila to. Já jsem totiž takhle nešikovná, že do čeho se pustím, tak to většinou rozbiji. Proto takové ty typické mužské práce raději nechávám mužům.

Muži jsou i romantičtí.

A jak to máte vy? Taky máte předělané takhle práce, které jsou mužské a dámské? Nevím jak vy, ale mně třeba osobně by se nelíbilo, kdybych viděla může, jak umývá podlahu. Myslím si, že některé domácí práce jsou opravdu vyloženě pouze pro ženy. Samozřejmě vím, že je mnoho žen už emancipovaných. Jenomže mně osobně by se fakt nelíbilo, kdyby muž tady vykonával všelijaké domácí dámské práce.

Muži jsou různí.

A to se mi zase líbí. Některá žena vyžaduje, abych už taky zapojil aktivně do domácích prací. U mě by s tím ale nepochodil, protože já jsem ráda, kdyby muž pracoval třeba někde venku u auta anebo v garáži. A všelijaké domácí práce zastanu já sama. A mě to taky baví, navíc mám k tomu nějaký pohyb. A to se vyplatí. Alespoň nemusím utrácet velké peníze za posilovnu nebo další věci. Díky úklidu mám vlastně hodně pohybu a moc mi to vyhovuje. A jak jste na tom vy? Protože někdo ani muže nepotřebuje nebo nechce k životu. Znám mnoho žen, které jsou raději samy a bez muže.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Close