Dobrá rada nad zlato

Někdy při podnikání není nutné, aby měl majitel firmy k dispozici přímo skutečné kancelářské prostory. Jedná se například o ty, kteří si vydělávají na živobytí prostřednictvím internetu. Jenže se může vyskytnout jeden malý problém. Není zřejmě možné podnikat a s nikým přitom nejednat. Dnešní doba se vyznačuje velkou a mnohdy i nemilosrdnou konkurencí snad v každém oboru, ve kterém se lidé snaží něco dokázat. A pokud si potencionální klient má vybrat mezi několika nabídkami, pak určité sáhne po takové, která má pro něho lépe vypadající adresu. Nájmy jsou ale v těchto kancelářích přehnaně vysoké a vlastně by to bylo i v mnoha případech zbytečné vyhazování peněz. Stačí si přeci zařídit virtuální sídlo firmy.

podnikatel

 • Tím získáte několik velkých výhod.

  1. Ušetříte tisíce za nájem i samotný provoz kamenné kanceláře.
  2. Získáte klienty, kteří budou mít ve vás větší důvěru.
  3. Konkurenci necháte daleko za sebou.

Je to tak jednoduché

Přesídlení firmy na virtuální adresu je plně v souladu s platnými českými zákony. http://www.psp.cz/sqw/hp.sqw%3Fk%3D2027 Nemusíte se tedy v žádném případě z jakéhokoliv důvodu obávat této možnosti využít.

 • Pokud se rozhodnete tuto nabídku přijmout, pak stačí podepsat smlouvu na jeden rok a tím získáte potřebné dokumenty.

  • Souhlas s umístěním sídla společnosti.
  • Smlouvu o umístění sídla.

Na vás bude, abyste podali návrh na změnu v obchodním rejstříku. Ve chvíli, kdy se tato změna uskuteční, bude vaší povinností nahlásit nastalé změny. A to

riziko

 • na finančním úřadu
 • na živnostenském úřadu
 • změnit adresu firmy na zdravotní a sociální pojišťovně.

Změny je nutné nahlásit i na katastru nemovitostí. Ale to jen v tom případě, že firma nějakou nemovitost skutečně vlastní. Finanční a živnostenský úřad vás bude očekávat do patnácti dnů od změny. Ostatní úřady spěchají více. Je potřeba vše vyřídit už do osmi dnů od přesídlení firmy.Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Close