Dovolená pro každého


Každý z nás se celý rok těší na zasloužený odpočinek v podobě dovolené. Ať už se vydáte na svojí dovolenou k moři, na hory, nebo jen na chatu, princip bude mít stejný a to si pořádně odpočinout. Každý z nás ovšem vnímá odpočinek jinak, pro někoho znamená sportování, pro ostatní ležení na pláži, či spaní do odpoledních hodin. Pokud si však chcete dovolenou užít a podívat se po České republice, vsaďte na osvědčenou klasiku v Mikulově.

Mikulov

Mikulov Vám nabídne nespočet památek, přírodních úkazů, ale také vynikající víno, které je známé v celém širém okolí. Díky tomuto vínu navštíví Mikulov nespočet Českých i zahraničních turistů. Mimo to je zde také hotel Mikulov Mikulov.galant, který Vám nabídne odpočinek, na který jen tak nezapomenete.

Na výběr budete mít z mnoha druhů pokojů od rodných, až pro pokoje pro zamilované páry. Parkování je samozřejmě hned u hotelu a příjemný personál je zde standardem. Dále si zde můžete vychutnat wellness centrum, které je plně vybavené a udržované. Užít si můžete masáže, zábaly, ale také saunový svět, vířivku s bazénem, či privátní zážitkové koupele. Zkrátka kdo si chce odpočinout a nechat se jen obsluhovat, je toto místo to pravé. Hotel také dělá speciální nabídky pobytů, které jsou dělány přímo na míru hostů.

Mikulov (2)

Pro lidi, kteří vyznávají spíše sport, určitě nadchne mnoho turistických a cyklistických tras, které jsou po celém okolí. Můžete se tak podívat na místní památky, či vylézt na jeden s vrchů, které v okolí jsou. Dále je zde také možnost objednání snídaně, či si dopřát nějaké gastronomické speciality místních šéf kuchařů. Je zde také vinný sklípek, kde se pořádají degustace a ochutnávky vína.

Pokud tedy nevíte, kam letos na dovolenou vyrazit, zkuste vyzkoušet tento kout Jihomoravského kraje. Zaručeně nebudete litovat a doporučíte toto místo i svým přátelům a rodině.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Close