Pohodlí na prvním místě

Perfektní sedací vak

Máte doma chlapečka nebo už hezky odrostlého syna, a plánujete mu něčím udělat radost? Vylepšit pokojíček není nikdy na škodu, vždy se najde něco, čím jim rozzáříte úsměv na tváři. Ať už milují fotbal, protože ho sami hrají, nebo jen fandí u hřiště, u televize či hrají počítačové hry, určitě ocení tuto tématiku. Známá jména jako Petr Čech nebo třeba Messi jim nebudou cizí, a pokud dostanou sedací vak fotbalový míč, budou skákat radostí do stropu. Posezení v takovém vaku je opravdu skvělé, pohodlné, a to dokonce i pro dospělé. Jedná se o variantu křesla, které děti asi úplně nezaujme, ale věřte, že tento produkt je opravdu potěší. V průměru má vak devadesát centimetrů, takže skutečně nejsou jen pro prcky. Bude se hodit na příjemné válení, ale třeba i na odpočinkovou hru na notebooku či telefonu. Pokud jste fotbalovými fanoušky celá rodina, určitě se vám bude líbit stylové fandění u televize!

fadíme fotbalu

Jako rodič se ale trochu obáváte, že by mohly děti vak polít, zamazat nějakou sušenkou, čokoládou či něčím podobným? Nemusíte mít obavy, protože i s tím se počítá. Vak je z takového materiálu, který jednoduše očistíte vlhkým hadrem, a rázem bude po problému.

A jakou výplň vlastně tento vak má? Pro maximální pohodlí je naplnění EPS kuličkami vysoké hustoty, takže se do něj hezky zapasujete, výplň vykopíruje vaši postavu a můžete se uvelebit přesně tak, jak se vám zrovna bude líbit.

fotbalový sedací vak

Pokud byste chtěli i vak pro holčičku nebo byste ocenili větší průměr, než je zmiňovaných 90 centimetrů, určitě vám máme co nabídnout. K dispozici jsou například sedací vaky Comfort, které jsou opravdu velké a můžete na nich třeba i ležet. Jsou o rozměru 189×140 centimetrů, a některé mají dokonce popruhy, díky kterým uděláte z vaku pohodlné křesílko. Až si budete chtít lehnout, můžete je jen povolit a rázem budete mít opravdu hodně prostoru.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Close