Tak ještě, než se začnete číst, musím vás varovat, že přesný postup, jak fotografovat zde nenajdete. Důvod je zcela prozaický. Za prvé nelze dát všeobecný návod, protože vždy záleží na okolnostech při pořízení té či oné fotografie. A za druhé, i kdybychom vybrali jen namátkou nějakou situaci, při které chcete něco fotit a nevíte jak na to, byl by návod hodně dlouhý.

K tomu, abyste fotili správně, k tomu si potřebujete něco přečíst a zkoušet to aplikovat v praxi. Každý stroj bude fotit na první pohled stejně, odborník vám však poví, že je to nesmysl. Jinak bude fotit mobil za dva tisíce a jinak profesionální stroj jehož cena překračuje klidně stovky tisíc. Samozřejmě to mohou být jen drobnosti a detaily, ale i celkové podání jednotlivého snímku.

Starý fotoaparát

Zcela jistě jste již byli někomu na svatbě, či jste zažili jinou událost, kde jste si něco fotili vy a něco profesionální fotograf. Porovnejte si ty snímky.

Některé rozdíly budou markantní, jiné odhalí je zkušené oko. Závěr je takový, že profesionální fotograf toto porovnání naprosto jednoznačně vyhraje.

Takže pokud pořádáte nějakou akci a chcete mít fotky skutečně na úrovni a v super kvalitě, nezbývá vám než si na to nějakého profesionála najmout. Většinou to nebývá problém.

I profesionální fotograf Zlín vám může nabídnout své služby, stačí jen zavolat a a domluvit si případné detaily.

Moderní přístro

Například je pro onoho fotografa důležitý čas, protože on pracuje se světlem a jistě bude chtít vědět kdy se celá akce odehraje. Druhý důvod je pro urychlení spolupráce. Protože pokud chcete fotit jen dopoledne, může on odjet do studia a již ten den začne fotografie zpracovávat. Protože nafocením jeho práce zdaleka nekončí, spíše naopak, začíná. Fotky je třeba probrat a popřípadě provést úpravy, tedy například šum či teplotu barev. Takže vidíte, že focení je také práce a dost složitá.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Close