Jak na netradiční svatební oznámení?

Zažili jste v nedávné době kouzelný okamžik, jež představuje žádost o ruku? Pokud ano, jistě vám již hlavou víří myšlenky na všechno, co je potřeba zařídit. Pokud se držíte pořekadla do roka a do dne, máte ještě relativně dostatek času na to, vše dokonale promyslet a naplánovat tak, abyste si s partnerem tento den co nejvíce užili, vyhovoval vám, cítili se dobře a s úsměvem na retech na něj vzpomínali. Chcete-li si ale pospíšit a onoho dne se nemůžete dočkat, neváhejte začít s přípravami.

Pozvánka a svatební boty

Jednou z vůbec nejdůležitějších, základních věcí, na které vlastně celá svatba stojí, je samotné ohlášení datumu dne, kdy se vlastně vše uskuteční a s kým do manželství hodláte vstoupit. Pomocníkem je tradičně svatební oznámení Goldpress. Není vše ale tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát.

Upínáte-li se jen na sňatek samotný a ostatní věci vám nepřijdou až tak důležité, jistě se spokojíte s některým z tradičních oznámení, které vám budou nabídnuty anebo jejich šablony naleznete na internetu. Chcete-li mít ale vše, jak se říká tip-ťop, a ještě k tomu všemu jste lehce perfekcionistou, bude výběr oznámení pěkná makačka.

V posledních letech se stále více a více párů uchyluje k originalitě a nevšednosti. Zkrátka se chtějí odlišit od ostatních a dát jasně najevo, že tento den je celý jen jejich záležitostí. V módě jsou ale také přírodní svatební oznámení, která jsou krásná sovu jednoduchostí. Jste-li alespoň trochu zruční, můžete je doladit svou vlastnoruční prací, kterou se celá pozvánka stane více osobní, a navíc do ní dáte kousek ze sebe.

Svatební oznámení

Mezi poslední moderní a originální provedené patří svatební oznámení provedené na plexiskle. Vybírat si můžete navíc z nejrůznějších tvarů. Další zajímavou variantou je pozvánka ve formě nálepky na lahvi ať už vínové nebo s jiným alkoholem. Doplit ji můžete i společnou fotkou a přidat nějaké to rozveselení. Pozvánka se nabízí také vyřezávaná nebo vypalovaná do dřeva, formou dřevěného kalendáře, na němž je zakroužkováno příslušné datum anebo jako komiks, prostřednictvím kterého páry zopakují nebo představí svůj společní příběh. Vzhledem k modernizaci dochází i k rozesílání pozvánek elektronických. Tato varianta je ale velice neosobní, a tak je vhodné k ní přistupovat v případě, že se například daný host nachází opravdu daleko. Nemožné není ani navržení své vlastní pozvánky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Close