Jak udělat první krok k finanční svobodě

Zatímco ve světě i v ČR přibývá dolarových milionářů, na ulici pozorujeme rostoucí počet bezdomovců a žebráků. Ostatní jsou rádi, když vyjdou s platem. V lepším případě dokážou našetřit na zahraniční dovolenou, nebo odkládat něco stranou dětem a na budoucí důchod.

Bohatí, zdraví a šťastní lidé myslí odlišně než chudí, nemocní a lidé s depresemi. Peníze jsou ve své podstatě energie, která může být přitahována nebo odpuzována.Hojnost je přirozená vlastnost přírody a vesmíru. Podívejte se na to množství květin na louce nebo hvězd na noční obloze. Hojnost je všude kolem nás. Nedostatek je problémem člověka. Na světě není málo peněz. Je jen málo lidí, kteří by dokázali vyjít ze své komfortní zóny, nabídnout vizi, vytvořit přidanou hodnotu.
hromada centů
Nejste chudí, protože nemáte peníze. Jste chudí, protože nemáte cíle a sny. Bohatství není o hojnosti peněz nebo materiálních věcí. Je to stav mysli.Zamyslete se nad tím, kde nyní jste, kam chcete jít a začněte hledat cestu, jak na to. Jen když si uvědomíte své limity, můžete je překonat. Vaše minulost nemusí předurčit vaši budoucnost, pokud se rozhodnete něco změnit. Nechte odejít to, čím jste dodnes byli, a přijměte to, kým se chcete stát. Můžete řídit svůj život, nebo se cítit jako oběť systému. Volba je na vás. Můžete koukat hodiny na televizi a nadávat v hospodě, nebo se můžete stát bohatými. Ale nemůžete mít obojí. Pokud nebudete investovat do sebe, nikdo nebude chtít investovat do vás. Kdo nepracuje sám na sobě, na tom budou pracovat jiní.
Vaše bohatství se začne rodit v momentu, kdy vyřešíte něčí problém, poskytnete důležitou informaci, vytvoříte přidanou hodnotu.Všímejte si, o čem lidé kolem vás mluví, o čem diskutují na internetu, co shánějí, jaké mají problémy a potřeby, o jaké informace se zajímají a za co by byli ochotni zaplatit.
Odemkněte svou vnitřní sílu a začněte si věřit!Vaše bohatství poroste tak rychle, jak rychle se bude rozvíjet vaše nastavení na prosperitu v mysli. Pokud si vytvoříte silný sen a cíl a tvrdě za nimi půjdete, překážky přestanou existovat. Nepůjčujte si sny a cíle jiných, vytvořte si svůj sen a svůj cíl. Když si nastavíte velké sny a cíle, stanete se velkými. Pokud vám vaše cíle nenahánějí strach, vytvořte si větší cíle.
Obklopte se lidmi, kteří mají větší sny a cíle, než jsou ty vaše. Když se budete stýkat se silnými a odhodlanými lidmi, stanete se jimi. Nevyhledávejte finanční poradce, kteří nejsou bohatí.
S lidmi kolem sebe jednejte co nejlépe. Mohou to být vaši budoucí klienti a zákazníci. Nebo o vás budou dobře mluvit a tím vám potenciální klienty získávat.
bitcoin měna
Při svém podnikání a cestě za bohatstvím nezanedbávejte rodinu, přátele a mezilidské vztahy.Zdravě se stravujte, dodržujte životosprávu a zařaďte do svého programu pohybové aktivity, kulturní aktivity, relaxaci, meditaci. Tím posílíte svůj vnitřní potenciál. Je známo, že mnoho bohatých lidí pravidelně medituje. Peníze nejsou všechno a nejen chlebem živ je člověk. K čemu by vám bylo, kdybyste dosáhli svých finančních cílů, ale rozpadla by se vám rodina, ztratili byste přátele, skončili nemocní, vyčerpaní, v alkoholu a drogách a většinu vydělaných peněz utratili za léčbu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Close