Kde na Vysočině postavit dřevostavbu na klíč

Pořídit si dřevostavbu na klíč Vysočina HB stavby? Proč ne, na jejím vzhledu vůbec nepoznáte, že jde o tento typ stavební konstrukce, objekt je plně zateplený, energeticky úsporný, velmi útulný, prakticky koncipovaný a hlavně váš.

zámek v Telči

Pochopitelně bude velmi záležet na vašem individuální rozhodnutí, na vašem výběru typu objektu, na způsobu vytápění, na umístění stavby na pozemku a jeho celkové velikosti a samozřejmě lokalitě. Stavět dřevostavbu lze prakticky kdekoli, kde to umožňuje legislativa a technické možnosti, ovšem my bychom vám rádi doporučili již zmiňovanou Českomoravskou vrchovinu – pohoří situované na Českomoravském pomezí, v kraji, který vyzdvihla kupříkladu známá, populární hudební skupina Rangers (Plavci).

náměstí v Telči

Záleží na výběru lokality

Českomoravská vrchovina patří k nejkrásnějším místům na celém světě. Nevěříte? Pak si rezervujte alespoň týden času a ubytujte se v nějakém soukromém penzionu, odkud se budete vydávat na krátké či delší túry nebo na cyklistické projížďky. Třeba vás Vysočina osloví natolik, že tu budete chtít zůstat natrvalo.

Bydlení na Vysočině má svá ohromná pozitiva a stěží se mu může vyrovnat sice pohodlné, ale stále jen městské živoření plné smogu, stresu, automobilových zplodin, hluku, nevraživých a závistivých lidí a podobných „lákadel“ civilizovaného světa. Kdo se tu odhodlá žít, uvědomí si, jak důležité je mít bližší kontakt s přírodou, být v poklidu a vyhnout se civilizačním chorobám, předčasnému stárnutí a zbytečným problémům.

K nejzajímavějším místům na Vysočině patří čtyřúhelník mezi Jindřichovým Hradcem, Dačicemi, Slavonicemi a Novou Bystřicí, krásnou přírodu a zajímavé památky spatříte v Telči, Žirovnici a Kamenici nad Lipou. Pěkná lokalita na bydlení je i Pacov, úsek řeky Sázavy od Světlé až do Zruče a samozřejmě také okolí Hlinska, v Chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Close