Namasírovat se dá leccos

Masáže mají mnoho podob
Slyšeli jste už někdy o erotických masážích? Jde o velmi příjemnou masáž, kterou můžete absolvovat v našem salonu. Máte na výběr z několika druhů. Dokonce si můžete sami vybrat svou masérku, protože všechny jsou uvedeny na našem webu. Jednou z masáží je masáž prostaty Mataharisalon, která vám nabídne nejen příjemné uvolnění těla a mysli, ale zejména přispívá k dobrému zdraví. Dávno není tajemstvím, že pravidelná masáž prostaty může podporovat její stav a tím bránit vzniku vážných onemocnění, kterými muži v pozdějších letech mohou trpět. Věnujte jí dostatek pozornosti.

masáž muže

Prostata se dá masírovat jen skrze anální otvor. Možná to pro některé pány zní děsivě, ale jiný způsob bohužel není možný. Nicméně jde o masáž, a zaručujeme vám, že pokud si ji vyberete, bude to pro vás velmi příjemný zážitek. Masérka si vás po sprše odvede do salonku, který bude po celou dobu vaší návštěvy jen váš. K masáži prostaty používají masérky vždy jednorázové latexové rukavice a lubrikant. Pokud se při masáži uvolníte, rozhodně vám nic nehrozí. Uvidíte, že vám masáž bude dokonce příjemná.

Náš salon vám nabízí více druhů masáží. Absolvovat můžete nejen tuto masáž, ale i několik dalších. Velmi oblíbená https://www.aurora.cz/cz/sluzby-wellnesscentra/wellness-masaze je masáž celého těla, protože u nás ci člověk nejvíc odpočine. Další oblíbená masáž je v našem salonu BDSM masáž pro milovníky této praktiky. Lidé hodně navštěvují i masáž tělo na tělo, kdy masérka doslova klouže svým nahým tělem po tom vašem. Všechny masáže může provádět zcela nahá nebo v prádle.

jednorázové rukavice

Náš salon navštěvují zejména muži, ale v posledních letech si k nám našly cestu i ženy. I ty si zaslouží erotiku a péči o svoze fyzické i duševní zdraví. Nám nezáleží na vašich intimních partiích, naše masérky rády namasírují každého, kdo chce zažít něco nového. Proto se postaráme jak o muže, tak o ženy.

Close