Dnešní době je naprosto normální, že všichni už mají mobilní telefon. Protože mobilní telefon už není vůbec žádná věda a není to žádná vzácnost. Dnes koupíte opravdu kvalitní a chytrý telefon za pár peněz. Já už bych ani své mobily nespočítala, kolik jsem měla za život. A ne, že bych je kupovala z marnosti, že mám třeba hodně peněz. To vůbec ne. Mobil si vždycky kupuji, až když se mi ten první mobil rozbije. Nejvíc mě ale zaráží, že opravdu nové telefony už nevydrží tak dlouho, jako ty staré. Pamatuji si na klasickou Nokii, která vydržela opravdu nekonečně dlouho a taky když spadla na zem, tak mobilu nic nebylo.

Mobil má každý člověk a mnohdy i dítě.

Dnešní mobily, když spadnou na zem tak ihned křupne displej anebo se tam něco vevnitř stane, že je mobil na vyhození, takže takové mobily jsou opravdu na nic. Pokud máte chytrý mobil a když ho necháte nonstop v pouzdru, tak se nemusíte bát, že se mobilu někdy něco stane, když spadne na zem.

Mobily mají mnoho funkcí.

 

Třeba mě mobil padá z ruky velmi často. A bohužel mám asi kramlavé v ruce, takže už nic neudržím v ruce. Proto jsem ráda, že existují kvalitní silné kožené obaly, které používám a mobil z nich snad ani nevytahuji. A můj syn má taky mobil, který ho má taky nonstop v obalu, protože je logické, že malým dětem bude mobilní telefon opravdu často padat. Nyní máme mobily každý asi už čtyři roky a všechny stále fungují. A jsem ráda, že nemusím často kupovat žádné mobilní telefony. Myslím si, že bych se ani nedoplatila. A jsem tady nadšená z toho, že syn se umí k tak drahým věcem, jako je mobil, chovat. Syn nevyužívá žádné situace, že by chtěla někdy něco nového. I když jeho mobil je už starší a má dost kosmetických vad, tak synovi to nevadí. On sám ví, že nové věci jsou dost drahé, tak ví, že si to nemohu jen tak dovolit. A co si jinak myslíte o tom, že někdo dá dětem mobil dobrovolně? Mě se to líbí, syn se s mobilem i učí.

Close