Ukrást se dají i data

Zloději existovali odjakživa, loupilo se a kradlo, ale s dnešní dobou se zrodil nový druh krádeží. V dnešní době jsou totiž nejcennější data. Ano, informace, které proudí internetovým prostorem, informace o vás, jako soukromých osobách, informace o vašich platebních kartách, ale také informace, které mají zůstat uvnitř velkých firem, jako je jejich know how, veškeré informace, které se mají dostat pouze od zaměstnance k zaměstnanci, nebo mezi firmami mezi jednotlivými obchodními partnery. Ano, mluvíme o hackerech, kteří se snaží nabourat do počítačových systémů firem a pak je buď zavirují a požadují peníze na odvirování, nebo data ukradnou a výhodně je prodají další firmě.

internet

Každá firma má většinou své IT techniky, kteří zajišťují správný chod vnitřní internetové sítě a přenos dat, ale chcete-li mít jistotu, že se do vaší firmy nikdo nenabourá, že jsou vaše data dostatečně chráněná, měli byste si nechat udělat bezpečnostní audit. Najmout si profesionální firmu, např. Gradegroup, která provede ve vaší firmě bezpečnostní audit je pro vaše data zárukou, že se nedostanou do nepovolaných rukou a že o data nepřijdete.

internet

Počítačová data jsou to nejchoulostivější, co vaše firma má a co si musíte všemi možnými prostředky hlídat. Vaši IT specialisti jsou jistě mistři svého oboru, ale pokud si objednáte bezpečnostní audit, je možné, že IT odborníci z jiné firmy najdou skulinky ve vašich antivirových programech a věřte, že je mnohem lepší pokud je najde auditorská firma než hacker, to už byste svá data nemuseli nikdy dostat zpátky. Každá firma posílá svá data internetovými sítěmi, jsou to jak data s obchodními partnery, tak data k bankovnictví. Větší firmy mívají vnitřní síť, intranet, kterým denně proudí spousta dat mezi zaměstnanci. Kontrolujte své zabezpečení dat pravidelně a zabraňte jejich úniku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Close