Sociální sítě

Vždycky jsem chtěla mít takový mobilní telefon, přesně jako má můj přítel. Protože já jsem si nikdy neuměla pořádně vybrat ten správný. A tak jsem řekla příteli, jestli by mi nepomohly jednoho dne vybrat taky nějaký mobilní telefon, který by mi vyhovoval. Já jsem totiž na mobilním telefonu hrála taky hlavně mobilní hry a měla jsem tam taky stáhnuté aplikace sociální sítě. Jistě znáte populární facebook a instagram. Abych se vám přiznala, tak bez těchto dvou sociálních sítí bych si opravdu nedokázala už představit život. Jsem na těchto sociálních sítích opravdu každý den a vůbec mi to nevadí. Kolikrát se mi ale stane, že bohužel v posteli si zapnu Facebook a jsem na něm velice dlouho. Ani si to neuvědomuji a už je třeba jedna hodina ráno, někdy i dvě hodiny ráno. To se mi potom vůbec nechce vstávat do práce, do které vstávám o půl sedmé ráno.

Mám ráda sociální sítě.

A je to hrozné, ale už to je tak. Sice se taky každý večer dívám na film z postele, protože na tohle jsem už hodně zvyklá, ale stejně do rukou ještě musím vzít mobilní telefon. Možná bych ani bez toho neusnula. Přítel se mi kolikrát směje že prý mám raději mobilní telefon než jeho. To samozřejmě není pravda, i když se to někdy možná nezdá.

Mám prima mobil.

A taky je sice pravda, že já s mobilním telefonem vstávám a taky usínám a jsem velice často na sociálních sítích, ale nemůžu si pomoct. Já vlastně díky mobilnímu telefonu mám taky svého přítele. To, protože přítele jsem poznala na sociální síti, takže jsme si taky skvěle rozuměli a psali jsme si na Facebooku. Nebýt mobilního telefonu a Facebooku nebo seznamky, tak s přítelem možná ani nejsem. Mnoho lidí je na mobilním telefonu závislých, ale někdy by s tím už opravdu měli něco udělat. Mobil přeci není středobod světa, takže by lidé taky měli žít civilizací, a ne jenom přes mobilní telefon. I když jsou už mobily tak vyspělý, že na nich jde dělat všechno.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Close