Hlavně vidět a být viděn

Než se člověk vydá autem do silničního provozu, měl by pokaždé zjistit, zda mu všechno funguje tak, jak má. Čímž momentálně nemyslím vůbec žádné čuňačinky, nýbrž to, co se jen a pouze jeho vozu týká.
Takový řidič by si měl být jist, že mu spolehlivě fungují brzdy, volant, blinkry, stěrače a další náležitosti, že mu nikam (zejména na horké části motoru) nevytéká olej ani benzín, měl by si být jist, že má dobře připevněná a nahuštěná kola a podobně. A zejména pokud někam vyráží za snížené viditelnosti, měl by si být jistý i tím, že jeho autíčko svítí tak, jak má, nebo raději ještě lépe, než nezbytně má.
auto mezi stromy
Protože auto jede kupříkladu potmě úplně stejně jako za světla, jenže postrádá-li svítící reflektory, jede daleko nejistěji a daleko spíše skončí tam, kde nemá. Dost možná i na šrotišti po nějaké té nehodě.
Aby se tak nestalo, aby auto dojelo spolehlivě do cíle a maximální měrou se zasadilo i o to, aby měli totéž štěstí i další řidiči kolem, jsou třeba .
Protože znáte to. Lidé jsou různí a prodejci nejsou jiní. Takže se najde i dost těch, kdo dejme tomu na tržnici nabídnou řidiči i něco podřadného. Což by si zmíněný řidič sotva někdy koupil. Jenže když ona je cena něčeho takového nejednou tak lákavá, že prostě neodolá, zejména když to vypadá skoro stejně jako žárovky kvalitní. A potom mu zůstanou leda tak oči pro pláč. Nebo pro upřené zírání vpřed, zda už je na dosah nějaké to odstavné parkoviště, kde by mohl své auto nechat do doby, než se mu za ten šunt podaří sehnat nějakou tu lepší náhradu.
retro auto
Něco, co by si měl pořizovat už předem. Protože je to sice o něco dražší, ale rozhodně se to vyplatí, nenechá to nikoho ve štychu.
Dnes už jsou u nás naštěstí kvalitní autožárovky k mání pomalu na každém kroku. Nemůže je minout nikdo, kdo je minout nechce, a koupit si je může každý, a pokud chce, snadno mu je někde erudovaní odborníci i nainstalují. A to se to potom jezdí! Za světla stejně jako za tmy.
A vám lze vlastně doporučit totéž co všem ostatním. Pořiďte si autožárovky, se kterými budete spokojeni, které vás nezklamou. Protože takové se nikdy neztratí.
Samozřejmě za předpokladu, že máte nějaké to auto.

Close