Kutilské práce na zahradě dostanou i vás

Jestli jste i vy vlastníkem svého rodinného domku a máte k němu velkou zahradu, nepochybně na ní trávíte veškerý váš volný čas. Pohodlí, klid a kus vaší práce je pro vás nesmírně ceněná chvíle, kterou chcete prožít v rámci odpočinku i formou vašich vlastnoručních „vynálezů“, které na ní postavíte.
dřevěný altán

Když jste kutilem od srdce

Jestli jste kutil tělem i srdcem, neodoláte myšlence postavit si něco vlastního právě na tomto kousku ráje, jakým je vaše zahrada. Šikovný kutil nepotřebuje žádný přesný manuál, ale poradí si s každou situací. A když máte nářadí všeho druhu, pořiďte si materiál a pusťte se do práce!
Jednoduché truhlářské práce dovede s kvalitním materiálem udělat každý zapálený kutil. Výstavba takové pergoly vás může vyjít na spoustu úsilí a práce, ale pocit ze zaslouženého odpočinku ve vaší vlastní pergole bude samozřejmě k nezaplacení. Jestli chcete zkusit něco méně náročného, pusťte se do stavby altánku nebo jednoduchého přístřešku, který vás uchrání před sluníčkem a deštěm.
Vyrobit si můžete i svůj vlastní zahradní nábytek:
–       stůl dle vašich rozměrů a představ
–       židle nebo praktičtější lavičky kolem vašeho stolu, které budou zcela jistě pořád obsazené
–     malý stolek pro mladší generaci lidí – děti v předškolním věku
židle u kytek

Dřevěné hřiště pro děti

Děti neodolají možnosti, hrát si na velkém hřišti. Nemusíte jim zrovna postavit prolézačky a mohutnou konstrukci se skluzavkou, bohatě jim postačí, když jim uděláte z lesních klád obyčejnou a přitom neobyčejně krásnou houpačku, velké  prostorné pískoviště nebo vyřežete z velkého kusu dřeva nějaký model auta.
Jestli vás truhlářství a kutilské práce baví a rádi něco stavíte, máte jedinečnou možnost realizovat se především doma a potěšit tak nejen sebe, ale i zbytek vaší rodiny. Nemusí se jednat o žádné stavby jako ze škatulky, důležité je to, aby vás to bavilo a dali jste do svých projektů i kus sebe. Jedině tak bude výsledek, více než ohromující.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Close