Okrasné zábradlí

Zábradlí na schodiště Fa-havlicek.cz je podle mě velmi výhodné. A to jak kvůli bezpečnosti, tak i kvůli designu. Mě se zábradlí moc líbí, protože se na něj může dát vlastně cokoliv. Já mám doma v prvním patře kovové zábradlí, připomínající takový barokní styl. Krásné a designové zábradlí jsem si vždy moc přála. A tak ho mám udělané na zakázku. Sice mě stálo třikrát více než obyčejné plastové zábradlí, ale jsem velmi spokojená. Líbí se mi a když to tak vezmu, tak mi vydrží vlastně na celý život. Takové mohutné zábradlí se jen tak nezničí. Taky se mi na něm líbí, že na něj můžu dát i větší a těžší věci. Mám totiž moc ráda květiny.

zábradlí na schodiště

A hlavně palmy a čím větší, tak tím lepší. Líbí se mi hlavně juky. Ty mám doma hned tři. A víte, kde je mám? Ano, krásně mi lemují ozdobné schodiště, na které jsem moc pyšná. Líbí se mi taky, že se moje babička ho může v klidu chytit a lépe pak vyleze do prvního patra, což oceňuji. A právě babička vlastně byla tím hlavním důvodem. Dříve jsem byla úplně bez zábradlí. Ale když babička špatně chodila, tak zábradlí bylo na prvním místě. A jsem za to moc vděčná. Zábradlí mám již udělané i venku u vchodu na schodech, a i na zahradě, kde teda plní hlavně funkci designovou a pro potěchu oka. Na zahradním zábradlí se mi plazí plazivé květiny a působí to velmi okrasně. A jsem ráda, že se to líbí i mému partnerovi, který dříve byl proti zahradnímu zábradlí. Navíc tam se krásně věsí konve na zalévání květin, což je i velmi praktické.

Zábradlí jde i na zakázku

Myslím, že zábradlí je vhodné i pro lidi, kteří mají malé děti. Je jasné, že kvalitní a pevné zábradlí zabrání pádu dítěte nebo i dospělému. Stačí, aby se člověku zamotala hlava a může spadnout. V takovém případě je prima, když se má člověk něčeho chytit. Mě se taková nehoda zatím ještě nikdy nestala a snad i nestane, ale člověk nikdy neví, co mu život přinese. Momentálně plánuji i zábradlí nové, a to k balkonu. Tak by se na něm krásně vyjímaly květiny. Více informací naleznete zde na náš web.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Close