Stěhování z Prahy na venkov

Také patříte k lidem, kteří mění životní priority, a bydlení v Praze oželí, aby se usídlili na venkově? Není to nic neobvyklého, již dávno neplatí, že zrovna Praha je centrem byznysu, a že nikde jinde nemáte pracovní příležitosti ke spokojenému životu, navíc lze dnes v řadě případů pracovat z domova nebo se věnovat činnostem, které venkov umožňuje. Pokud tedy plánujete levné stěhování z Prahy do venkovského sídla, pak byste měli zvážit následující záležitosti:

kartonové krabice

Vyhněte se stresu – stres vzniká při stěhování ve chvíli, kdy pochopíte, že jste něco podcenili, zejména časový harmonogram. Proto se obecně doporučuje začínat s přípravami v poklidu, a to pět až šest týdnů předem. Vytvořte si přibližný plán, co vás čeká, co je třeba zařídit, případně rozdělte úkoly v rámci rodiny, aby se každý podílel na konečném úspěchu a také za něco zodpovídal.

krabice na stěhování

Opouštějte město důstojně – pamatujte, že vaši sousedé v městském bytě tu budou žít i nadále, a že není zrovna fér se k nim chovat nepřátelsky. Rozlučte se s nimi v dobrém, nenechávejte po sobě nepořádek a průběh stěhování se snažte korigovat tak, abyste zbytečně neblokovali výtah a vchodové dveře či schodiště. Nakonec, nikdy si nemůžete být jisti, kdy se v životě s některými těmito lidmi potkáte, a čím lepší vztahy si mezi sebou vybudujete, tím lépe i pro vás.

Stěhovací firmu pověřte tím nejobtížnějším – i když se odstěhujete do klidnějšího prostředí, stále na vás bude doléhat tlak nového, méně známého místa, které nemáte dosud dobře zmapované, a nejste ještě plně zabydleni. Hodí se každá pomoc, která vám situaci usnadní. Levné stěhování v Praze s profesionály může být jednodušší, pokud firma demontuje a znovu smontuje nábytek, vypomůže s instalací spotřebičů a bytových doplňků, garnýží a lustrů a zajistí případný odvoz nepotřebných věcí na organizovanou skládku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Close