Zdravá fitness strava

Fitness světem vládne a my dodáváme – naštěstí. Znamená to, že se mladí lidé hýbají a záleží jim na zdravém životním stylu. Mladí muži soutěží, který z nich bude mít dříve nabytou svalovou hmotu a v létě na mořských plážích nebo v Čechách u rybníku oslňují mladé slečny modelky svým vypracovaným „pekáčem buchet“. Kdo by nevěděl, o čem je řeč, pak pekáč buchet není pekáč voňavých buchet od babičky z venkova, ale hodně dobře vypracované břišní svaly, kde jsou svalíci jeden vedle druhého pěkně poskládané jako buchtičky!

břišní svaly

Co by za to leckterý mladík dal. Ale ti, kteří takovým pekáčem vládnou, moc dobře vědí, jaká je to fuška. Docházet pravidelně do fitka, posilovat na posilovacích strojích, vícekrát v týdnu trénovat a hlavně – dodržovat správný denní jídelníček spolu se správným pitným režimem. Mezi který bohužel pro některé mládence, nepatří pivo ani alkohol. Mohou si dopřát sem tam pro chuť něčeho dobrého, ale do tréninkového plánu prostě alkohol nepatří. Naopak tam patří spousta bílkovin, nesmějí chybět ani vyvážené sacharidy a zdravé tuky. A aby toto vše bylo zajištěno, máte, milí sportovci, přímo u nosu to nejlepší z nejlepších. Na ověřeném webu se dají zajistit a objednávat krabičková jídla – fitness strava, která jsou plná právě této trojkombinace ve správném poměru pro sportovce. Vy si můžete vybrat i z nabídky, kolik kilokalorií by mělo vaše jídlo mít. Nabídka je rozdělená i podle výše kilokalorií. Vyberete si tarif, který vám vyhovuje.

svaly břišní

Takže jako sportovec nejspíše minete nabídku fit a balance a soustředíte se na nabídku Daily anebo POWER, což je skvělé složení výživy pro profesionální sportovce, jejichž hlavním cílem je nárůst svalové hmoty a denní příjem se pohybuje okolo dva tisíce pět set kilokalorií.

Anebo si kdykoliv budete chtít, můžete zkusit objednat zkušební balíček a pak se rozhodnete.

Close