Pronájem dodávky

Ať už chceme nebo ne, jednou nastane situace, kdy si budeme muset půjčit dodávku, nebo jiné větší auto, za účelem převozu věcí, nebo materiálu. V takovém případě je nejlepší se obrátit na firmu, která Vám poskytne pronájem za levné peníze. Půjčovna dodávek Praha, patří k osvědčeným firmám a nabídne Vám hned několik druhů dodávek, které si můžete pronajmout.

Dodávky (2)

Firma se specializuje na dlouhodobý i krátkodobí pronájem dodávek a může se chlubit spousty spokojenými zákazníky. Jejich dodávky jsou vždy čisté a podléhají pravidelnému servisu, aby nedocházelo k poruše během pronájmu. Mimo to firma půjčuje dodávky jak živnostníkům, tak fyzickým osobám. Navíc firmu půjčuje i přívěsy, takže pokud budete mít i s dodávkou málo místa můžete zvolit tuto možnost. Všechny dodávky, co firma pronajímá, se dají řídit s řidičským průkazem B a v jejich pronájmu jsou zahrnuty a i další služby zdarma. Mezi takové služby patří půjčení navigace, které Vás dostane zdárně do cíle, nebo si můžete vypůjčit rudl, či stěhovací popruhy.

Dodávky

Samozřejmostí je u všech dodávek 24 hodinová asistenční služba, a pokud budete chtít, můžete se vypůjčit i řidiče. Své auto, se kterým dojedete, si můžete zaparkovat v areálu firmy a tím předejdete jeho odcizení. Samozřejmostí je čistý stav dodávky a také plná nádrž. Po domluvě Vás firma také může vyzvednout a odvést na Vámi určené místo. Všechny dodávky mají také zákonné a havarijní pojištění.

Tyto dodávky se dokonale hodí, pokud se Vám rozbije Váš automobil, nebo se hodí jen na krátký pronájem, za účelem odvezení zakázky na stavbu. Samozřejmě jsou vhodné i na převoz většího počtu lidí, či na stěhování. Pokud tedy přemýšlíte nad krátkodobým pronájmem, tak se zkuste podívat na tuto osvědčenou firmu. Zaručeně se Vám zalíbí jejich nízké ceny, ale také profesionální přístup, se kterým vystupují.

Close