Sáčky na zip lze opatřit v mnoha různých velikostech

Skladování drobnostísáčky na zip se vyrábí ve velmi širokém rozpětí rozměrů a mezi nimi najdete i velmi malé kousky, do kterých by se vám nevešla ani pěst. Takové jsou určené pro velmi malé předměty, které by se vám v různých nádobách mohly při neopatrné manipulaci kamsi rozkutálet či poztrácet. Malý sáček se vám hodí např. při rozebírání mobilního telefonu, elektronického budíku, rádia, externího pevného disku a dalších podobných spotřebičů v domácnosti, které obsahují velmi malé šroubečky a vruty. Z uzavřeného sáčku se nikdy nikam nic neztratí a můžete tam mít tyto součástky uložené třeba několik let, sáček se rozhodně za tu dobu nerozpadne.

vruty do sádrokartonu

Obří sáčky a pytle – opačný konec velikostního spektra výroby polyetylenových fólií jsou velké pytle, kam se umísťují například granule pro domácí zvířata. Pokud máte doma psa nebo kočku, možná jste se již setkali s prodejem granulí takto zabalených. Prozíraví výrobci opatřují takový velký pytel pro 15 kg granulí pevným zipovým uzávěrem a můžete mít krmivo takto bezpečně uložené i několik měsíců, tedy s ohledem na dobu trvanlivosti samotného krmiva.

granule pro kočky

Zlatý střed – velký objem výroby polyetylenových sáčků zaujímá střední velikost, tedy ta běžná pro ukládání textilu, obuvi, potravin, stavebních hmot a dalších předmětů běžné denní spotřeby. Tyto výrobky jsou v domácnostech nepostradatelné zejména pro zabezpečení sezonního oblečení ve vestavěných skříních anebo pro dlouhodobé skladování trvanlivých potravinových surovin, jako jsou ořechy, luštěniny, mouka, strouhanka, sušené ovoce atp. Velmi často středně velké pytlíky se zipem využijete v chladničce nebo v mrazáku a můžete je brát s sebou na dovolenou, kde poslouží lépe, než jakékoli krabice a dózy. Hodí se např. pro špinavé prádlo, zabezpečení elektroniky před vlhkostí a prachem nebo pro uložení drobných věcí, jako jsou kolíčky na prádlo či hygienické potřeby.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Close