Hobby má každý, stačí se jen zamyslet

Hobby

Hobby je činnost, kterou člověk dělá rád a dělají pro sebe potěšení a radost. Může mít mnoho podob pro většinu lidí je Hobby vaření, pečení, sport, starání se o zahradu kutilství a mnoho dalších. Hobby má každý člověk, někdo má jedno oblíbené a někdo jich má víc, které střídá. Největších hobby je hlavně u mladších fitness, chození do posilovny a zdravý životní styl. V Mikem případě tomu není nijak jinak. Řekla bych, že se naše generace i více motivuje a chce dělat více věcí pro sebe, které jim jsou přínosné a jsou pro ně hobby. Dalším hobby v dnešní době je YouTube a netflix.

Focení

YouTube

Je to platforma, kde tvůrci přidávají svůj obsah ve formě videí. Naleznete zde videa vzdělávací, ale i na oddych nebo videa vašeho oblíbeného influencera. Je to hobby, protože většina tvůrců s tím začínalo kvůli tomu že je to bavilo. Myslím si, že dneska už je to tak rozsáhlé a každý ví, že se tam dají vydělat velké peníze, tak schválně natáčejí nějaká videa.

Bohužel je tomu tak, ale celkově sociálně sítě a vytváření kontentu na ně je pro většinu hobby a to už děti mladšího věku. Není to úplně tak na škodu, přeci jenom hezky se tím uživíte, když už máte rozjetou nějakou platformu, a taky si i budete moct dovolit něco navíc.

Netflix

Pro rodiče tzv. žrout času a ježdění z mozku mladých. Částečně tomu tak je a částečně zase ne. Když se někdo dívá na anglicky seriál a baví jo to je to pro něho hobby a zároveň si i procvičí angličtinu a mozek, což už nezní tak hrozně že? 

Zahradničení

Proto nechejte dělat každého co chce, však oni časem dospějí, změní priority, či názory a všechno bude jinak. 

Když to potom vezmeme z hlediska starší generace u nich je z mého pohledu oblíbené zahradničení, kutilství a procházky s výlety. Samozřejmě, že chlapa motorkáře asi moc zahradničení nezajímá, ale výlety na motorce a srazy s ostatními motorkáři už ano, a to je přátelé taky hobby.

Když si říkáte, já žádné hobby nemám, však nic nedělám atd. Tak vy ho máte jenom vám to nedochází. Každý hobby má. Jestli chcete nějaké nové začnete chodit na hodiny pilates, yogy, vaření, na večírky…

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Close