Zábava na svatební hostinu

Svatební den je velkým dnem nejen pro novomanžele, ale také pro hosty. Každý z hostů jde na takovou oslavu s určitým očekáváním. Jaká bude výzdoba? Bude dobrý dort a zákusky? Co bude na oběd? A dalších milion otázek si klade každý svatebčan předtím, než se svatební hostina vůbec uskuteční. Většina novomanželů se snaží, aby se hosté co nejméně nudili, vše se jim líbilo a na svatební den jen tak nezapomněli. Proto mají za úkol nevěsta, ženich ale také svědci a nejbližší rodina vymyslet skvělou zábavu, která učiní tento den nezapomenutelným.

svatební party

Při chystání programu na takovou hostinu mějte na paměti, že se nikdy všem nezavděčíte, protože 100 lidí = 100 chutí. Vždy se vaše snaha ale bude líbit většině hostů. Co zajímavého tedy vymyslet, aby se svatebčani nenudili? Pokud máte někoho šikovného, kdo se pohybuje v tajemstvích Wordu, poproste ho, aby vám udělal svatební noviny. Je to ideální forma zábavy na chvilky, kdy se jedou novomanželé fotit. Svatebčani si můžou přečíst například jak se ženich a nevěsta seznámili, co plánují do budoucna nebo se pobavit nad vtipnými momenty z jejich dětství. Populární jsou v současnosti také knihy hostů, kde může každý zanechat novomanželům vzkaz nebo strom na podpisy či otisky prstů.

Pokud víte, že vaši hosté mají moc dětí, můžete pozvat kouzelníka na svatbu, který je zabaví a vy tak ulehčíte nejen sobě ale také svatebčanům. Určitě budou rádi, že se jim chvíli bude věnovat někdo jiný než oni. Na většině svatbách se totiž na ty nejmenší hosty vůbec nemyslí a děti se tak často nudí.

svatební hostina

Když pomineme různé svatební hry jako zvedání bot, stoličkovou nebo svatební kočár, můžeme svatebčany zapojit například do večerního programu, ze kterého může mít ženich s nevěstou nádherné fotky. Stačí dát každému prskavku, postavit je do kruhu a doprostřed si můžou stoupnout zamilovaní novomanželé. Fotografie jsou opravdu nádherné a vzpomínku mají všichni.

Nezapomeňte při chystání zábavy na váš velký den hlavně na to, že se zábava musí líbit i vám. Nedělejte něco, z čeho budete nešťastní, jen proto, že by to tak hosté chtěli. Je to váš den a v první řadě si ho musíte užít hlavně vy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Close