Láska a vztahy

Vzpomínám si na ty doby, když jsem si našla přítele na seznamce a opravdu hodně nám trvalo, než jsme se sblížili. Protože on byl takový hodně citlivý a uzavřeným do sebe a já jsem si řekla, že když takový je, tak taky bude opravdu věrný a hodný na mě. Já jsem taky předtím zažila samé zklamání, i když mi někdo tedy netýral, ale byla jsem vždycky zklamaná z toho, že mě poslední dva partneři podváděli. Myslím si, že taková láska a vztahy mezi lidmi by neměly být. A mě opravdu hodně vadí, že právě moje máma se s přítelovou mámou úplně nesnáší. Absolutně nechápu, jak taková nevraživost mezi ženami středního věku může být.

Vždy dbám na lepší vztahy.

A chvíli jsem se mámy ptala a přemlouvala jsem jí, ať mi řekne důvod toho, proč se nemá ráda s přítelovou mámou, protože mě a přítele to opravdu hodně mrzelo. Nejhorší na tom bylo, ale že obě dvě strany byly na tom stejně. Přítele máma neměla ráda moji mámu. Vůbec jsem nechápala, jak se tohle mohlo stát, když se ani vůbec neznaly. Nebo ano? Potom jsem se zeptala tedy jeho mámy, proč se mají rády, protože mi to opravdu nedalo a stále se na to musela myslet. Později jsem se dozvěděla od mého otce, že kdysi moje máma s je jeho mámou kamarádily, ale pohádaly se kvůli lásce, protože moje máma přebrala partnera jeho mámě.

Láska a dobré vztahy se cení.

Já vím, je to takové zašmodrchané a takové komplikované vztahy, ale uznávám, že je to docela takové špatné a složité. Opravdu těžko se to vysvětluje, ale už jsem pochopila, o co tady jde. Byla jsem z toho velice nešťastná, že to takhle je a vůbec si jsme nedokázali vysvětlit našim rodičům, že už prostě to je minulost. A co bylo tak to bylo. Bohužel se to ale nepodařilo, takže naše mámy se nemají rády doteď a nás s přítelem to docela mrzí. Ale už jsi na to zvykáme. Myslíme si, že tahle nevraživost jednoho dne odpadne, protože udržovat takové negativní vztahy v rodině je opravdu nemilé a velmi nepříjemné. Já bych si opravdu přála, aby vztahy v rodině a nejenom v rodině ale všude, byly opravdu perfektní a geniální, protože kdo udržuje perfektní vztahy a vyrůstá v dobrých vztazích, tak potom ten člověk je více sebevědomý a má více radosti ze života. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Close