Mobilní telefon jako učebnice

Pokud Vaše mobilní zařízení používáte pouze pro projíždění sociálních sítí a internetu, tak to změňte. Nemusíte si přeci dvacet minut prohlížet instagramové fotky ostatních, že ne? Zkuste svoje zařízení využít jako zdroj vzdělání. V obchodě App store (iOS) nebo Google play (Android) naleznete spoustu aplikací s tímto účelem!
mobilní telefon
Duolingo
Pokud chcete zlepšit své schopnosti dorozumění se v cizích jazycích, tak je tato aplikace přesně pro Vás. Duolingo je platforma, ve které si zvolíte jazyk, kterém se chce učit nebo se v něj aspoň zlepšovat a můžete zvesela začít! Budete si tu moct procvičovat slovní zásobu, gramatiku, učit se novým frázím – no zkrátka se zlepšovat. Podle sebe si tu nastavíte intenzitu procvičování a čas, který tomu chcete věnovat. V této aplikaci naleznete téměř všechny cizí řeči, které znáte!
Dobyvatel
Určitě se tu nenajde nikdo, kdo by neznal Dobyvatele. Tato hra je sice už starší, ale stále mezi lidmi velmi oblíbená. Můžete ji hrát přes webový prohlížeč nebo si jí stáhnout přímo do zařízení. Díky této hře prožijete chvíle napětí a rivality. Velkou výhodou tohoto soutěžení jsou vědomosti, které získáte. Pro ty, kteří nevědí o to jde – Dobyvatel je kolektivní hra, kde odpovídáte na otázky z různých okruhů. Soutěžíte zde se soupeří o dobytí České republiky, je to jednoduché – kdo obsadí větší území, ten vyhrává.
aplikace v telefonu
Poznávací hry
Teď nebudeme konkrétní, ale zmíníme celou kategorii her. Poznávací hry jsou skvělé pro procvičení Vašich vědomostí. Mezi ty nejlepší patří třeba Poznej Česko, kde poznáváte naše památky – hrady, zámky, sochy, města apod. Každý Čech by měl znát aspoň ty základní poklady naší země, proto je tato aplikace vhodná pro každého. V této vlně se vznáší i Hrady a zámky České republiky, což je mobilní průvodce. Můžete si zde o Vámi zvoleném hradu nebo zámku přečíst zajímavosti, základní informace, a dokonce se podívat na jeho přesnou polohu díky mapě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Close