Proč některé vztahy mezi mužem a ženou jiskří a jiné ne?

Také si neustále kladete tuto otázku? Proč ta příslovečná jiskra někdy přeskočí a jindy ne? Je to věc osudu, náhody nebo musíte snad být ve správný čas na správném místě? Řekněme si, že od každého tak trochu „něco“.
pár společně na kole
Každodenně se setkávají muži se ženami, muži s muži, ženy s ženami.  Cestou do zaměstnání, do obchodu, v kině, na diskotéce, na procházce, v parku, studenti na koleji, v menze, a tak by se dalo pokračovat do nekonečna. A nic! Dva se potkají, ani o sebe nezavadí pohledem a jdou si dál, každý po svém. Každý je zahleděný do sebe, do svých problémů a není nastaven na setkání s jinou duší, s jiným člověkem. Proto se nemohou potkat a jejich duše splynout. Ale ti, kteří o setkání SKUTEČNĚ stojí, tam už je situace jiná.
Dva se potkají, pohlédnou si do očí, muži třeba i trochu níže a jiskra zahoří! Proč zde ano a jindy ne?
Jednoduchá odpověď. Oba dva byli připraveni na vztah. Namítáte, že vy jste také na vztah připraveni, přejete si partnera, prosíte své anděly o seslání duše, která by byla v souznění s vaší? A stále nic?? Stále nikdo nepřichází, s nikým si nepadnete do noty, nikdo vás neosloví, prostě jedno velké NIC?!
Ruku na srdce. Skutečně si přejete vztah anebo jen nechcete být sami?! OK. Vztah si přejete. Položte si další otázku. Jste připraveni na nový vztah, tzn., že máte bývalý vztah s přítelkyní, přítelem, ukončený?
Tvrdíte, že ano? Porozhlédněte se po bytě. Nacházíte v bytě jeho/její svršky, v koupelně se skví jeho/její zubní kartáček, na poličce se potuluje jaksi zapomenutý parfém vaší bývalé přítelkyně. Stále si ještě neodvezl/neodvezla zapomenuté knihy, CD, z pod sedačky vyšťouráte jeho/její zapomenutou flešku s fotkami z vaší poslední nezapomenutelné dovolené?
milenecký vztah
Ano? A stále si myslíte, že máte vztah ukončený? Nejspíše nikoliv. A dokud se nezbavíte všech přítomných pozůstatků, které vám vaši minulou velkou lásku neustále připomínají, nemůžete začít nový vztah. Přinejmenším takový, který by měl budoucnost. Můžete potkat „rychlou lásku“, ale bude to jen chvilkový vztah.
Až seSKUTEČNĚ rozhodneteUKONČIT minulý vztah, vězte, žeNOVÝ vztah vám již ťuká na dveře vašeho srdce!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Close