Rychle a efektivně zpracujeme návrh řešení vaší situace

V oblasti úvěrů se každým rokem objevuje něco nového. Každý by měl sledovat různé podmínky na trhu, nejvýhodnější nabídky a zjišťovat si potřebná kritéria. Právě to vám zabere několik desítek hodin a je to naprosto zbytečné. Nechcete se nadále zdržovat? Nevíte, kam byste měli jít na tyto informace a nechcete se zbytečně stresovat? Nemáte čas na zjišťování informací a potřebujete si půjčit rychle? V tom případě vyzkoušejte nebankovní hypotéku. Nemusíte pro ni do banky, má přitom stejně výhodné podmínky jako tomu znáte právě z běžných bankovních institucí, a je vyřízená téměř okamžitě. Schválená do 24 hodin a poskytnutá do jednoho dne!

měna

Nejjednodušší je vyplnit online žádost a zaslat nám e-mailem pár fotografií nemovitosti (nejlépe alespoň 10 – čím více, tím lépe, alespoň bude probíhat odhadování ceny nemovitosti rychleji). Stačí nám adresa a vaše základní iniciály. O všem ostatním se budeme bavit později, jakmile vám zpracujeme předběžný návrh řešení vaší situace.

Forma spotřebitelského úvěru

Spotřebitelský úvěr si mohou sjednávat všichni běžní občané. Potřebujete k němu jenom pár základních dokumentů.
V případě pracujících lidí, tedy zaměstnaných, jde například o výpisy z účtu za poslední čtvrt až půl rok, to samé platí v případě výplatních pásek, které dostáváte do ruky každý měsíc, stačí je naskenovat a za poslední čtvrt rok nebo půl rok poslat nám. Ještě budeme potřebovat pracovní smlouvu a můžeme začít jednat o konkrétních podmínkách. Čím dříve to stihnete zaslat, tím rychleji vám celou nebankovní hypotéku schválíme. Nemusíte čekat dlouhé týdny nebo měsíce. Vyřídíme s vámi úvěr i do 24 hodin.

počítač

  • Půjčit si mohou lidé zaměstnaní, nezaměstnaní, pobírající starobní či jiný typ důchodu a mnozí další.
  • Tolerujeme záznamy v registrech dlužníků. S bankovními nebo nebankovními registry jste se jistě už setkali. V bankách často bývá problém, vlastně je to nereálné, abyste se záznamem získali půjčku. U nás je to však jiné. Neděláme z toho žádnou vědu, takže záznamy tolerujeme.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Close