Vybavený, krásný a připravený, abyste se mohli ihned nastěhovat

V posledních několika letech jsou mobilní domy skvělou alternativou v bydlení. Zajistí vysoký komfort, je to sice maličký, ale vlastní dům, plně vybavený, nízké měsíční náklady a co je nejlepší je jejich nízká pořizovací hodnota. Ta převažuje mnohdy nad všemi okolnostmi, protože když zvážíme, kolik stojí byt, nebo kolik by mohla stát stavba domu, pak si to zřejmě hodně dobře rozmyslíme, do čeho se chceme pouštět a co všechno chceme obětovat.

S penězi to není žádná legrace a zadlužit se na dalších třeba čtyřicet lety vysokým úvěrem mnohdy není zrovna to pravé, obzvláště v dnešní nejisté době.

pol

Chcete si pořídit vlastní dům, ale nechcete platit miliony? Navíc si pořizovat veškeré vybavení za dalších několik desítek až stovek tisíc?

Možná se Vám zalíbí zrovna typ domu Lavaro House E https://www.lavarohouse.cz/mobilheimy/-519/.

Ten je plně vybavený. Maličký, útulný a velice příjemný. Uvnitř je to jako v luxusním bytě. Všechno moderní, kuchyně se jen leskne, krásné a moderní materiály. Bílá přepychová kuchyně, zpracována podle moderního návrhu.

Tento dům je celoroční, takže v něm můžete bydlet po celý rok naprosto běžně. Stále budete mít nízké náklady na provoz, to zajistí i 130 milimetrová vrstva kvalitní izolace. Fasáda je z šedivého Kerrafrontu. Uvnitř najdete bílé PVC obložení.

křeslo

Tento objekt pořídíte za velice nízkou kupní hodnotu. Už přes milion můžete mít dům i s vybavením, což je rozhodně neuvěřitelné. Za takovou cenu byste zřejmě jen těžko pořizovali byt nebo dům.

Uvnitř najdete postele, skříně i pohovku. Typ domu je složen ze dvou pokojů. Jedním z nich je velký obývací pokoj, jehož součástí je také kuchyně. V celém domě jsou LED diody. V objektu je elektrické vytápění. V koupelně najdete sprchový kout, wc, bojler, zrcadlo, skříňku s umyvadlem a topný žebříkový ohřívač. Součástí koupelny je samozřejmě také pračka.

Kuchyně se skládá z moderních spotřebičů. Nechybí sklokeramická indukční deska, lednička, myčka, digestoř. Je možné do objektu za příplatek zabudovat klimatizaci.

Close