Ženy mají na této zemi hodně důležité místo. Rodí děti, starají se o domácnost a celkově mají takový milý pečovatelský pud. Já na tom nejsem jinak. Již jako malá holčička jsem si moc ráda hrála s panenkami a těšila jsem se, až budu mít děti svoje. To bylo snad moje jediné přání. Měla jsem vysněnou celou svou rodinu už asi ve svých patnácti letech. Chtěla jsem dvě děti, prima manžela a velký dům se zahradou. Víte, co je opravdu hodně zvláštní? Že každá žena touží po velkém domě se zahradou. Nevím proč, ale dělala jsem jeden průzkum. Zeptala jsem se sto žen, jaké mají představy o vysněném bydlení. A ani jedna z těch sto žen mi neodpověděla, že by si přála bydlet v paneláku.

Ženy chtějí být milované

Každá žena toužila po velkém domě se zahradou a skoro u všech odpovědí byl připsán i bazén a pes. Myslím, že to má něco do sebe. Ženy jsou docela náročné stvoření a já jsem toho příkladem. Už jako teenager jsem toužila být ve všem nejlepší. Měla jsem v té době svou ženskou modlu. Moc jsem obdivovala Britney Spears. Líbily se mi moc její písničky, na které jsem moc ráda tancovala a taky jsem se nějaké její písničky naučila nazpaměť. Ještě nyní po třiceti letech si dvě perfektně pamatuji a není od věci si je zazpívat znovu. Moc ráda si její písničky zpívám ve vaně. Dám si sluchátka na uši a zpívám si. Ale jen když jsem doma sama, jsem hodně stydlivá a myslím, že zpívat před někým by mi ani nešlo a nebavilo by mě to. 

Každá žena je krásná

Navíc je ještě spousta žen, které je nutno zmínit. Třeba ty, které porodily pět a více dětí. Myslím, že je to obrovská mateřská láska a taky fakt, že dotyčnou ženu to musí hodně bavit. Péče třeba o šest dětí musí být opravdu hodně náročná. A to nejenom na celkovou fyzičku, ale taky to dá jistě zabrat psychice. Já mám jen jedno dítě. Mám syna a je mu šest let. Je hodně hyperaktivní a ve školce musí mít asistenta, jinak je to s ním k nevydržení. Jsem žena, ale šest dětí bych opravdu nezvládla. Myslím, že každá žena má na tomto světě své poslání a cíl. Já jen stále nevím, jaké to poslání mám já. Čas běží moc rychle a já ještě nevím, kde přesně je moje místo.

Close